• Wręczenie Stypendiów Wójta Gminy Bedlno

Uroczyste wręczenie stypendiów Wójta Gminy Bedlno za osiągnięcia w nauce i sporcie uczniom naszej szkoły,  odbędzie się 28 czerwca 2021r. o godz. 9.00 w GOKu w Bedlnie.  Serdecznie zapraszamy uczniów wraz z rodzicami.

• Komunikat dotyczący zwrotu wypożyczonego sprzętu

• Harmonogram spotkań z rodzicami w dniu 08.06.2021

• Informacja dla uczniów i rodziców dot. Dnia Dziecka

W dniu 1 czerwca, tj. wtorek, od godz. 8.30 do 13.00 w naszej szkole będzie organizowany Dzień Dziecka. Uczniowie  w tym dniu przychodzą do szkoły bez podręczników i zeszytów. Rano autobus szkolny przywozi dzieci wg dotychczasowego planu, a o  godz. 13.00 odjeżdżają wszyscy uczniowie. Ten dzień każda klasa spędza wraz z wychowawcą w przydzielonych salach lekcyjnych lub boisku szkolnym na grach i zabawach integracyjnych, pamiętając o obowiązującym reżimie sanitarnym. Każda klasa w porozumieniu z klasową radą rodziców i/lub wychowawcą i z uwzględnieniem MENiS i  GIS, przygotowuje dla siebie skromny posiłek.

• Organizacja zajęć w szkole od 31 maja 2021r.

Od  dnia 31 maja 2021r. w szkole dla wszystkich uczniów organizowane są  zajęcia stacjonarne.  Klasy I-VIII uczą się według dotychczasowego  planu lekcji.

Organizacja_zajec_w_Szkole_Podstawowej_od_31_maja_2021r..pdf

• Dyżury punktów przedszkolnych i oddziałów przedszkolnych w czasie wakacji na terenie Gminy Bedlno

haromonogram_dyzurow.pdf

wniosek-1.pdf

Termin składania wnioskow 31 maja 2021r.

• Organizacja zajęć w szkole od 17 maja 2021r.

• Komunikat dotyczący zwrotu do szkoły wypożyczonego sprzętu komputerowego

• Komunikat dotyczący nauki hybrydowej od 17.05.2021r.

Nauczanie_hybrydowe.pdf​​​​​​​

• Akcja Rekrutacja-informacja dla ósmoklasistów.

Jak korzystać z systemu naboru elektronicznego do szkół ponadpodstawowych? Webinarium 13 maja 2021r., godz.17.00

• Komunikat w sprawie organizacji zajęć od 04 maja 2021r.

Organizacja_zajec_w_szkole.pdf​​​​​​​

• Termin i godziny spotkania z rodzicami w dniu 27 kwietnia

• Do 11 kwietnia zawieszenie pracy stacjonarnej przedszkoli

Od 29 marca do 11 kwietnia ograniczone będzie stacjonarne funkcjonowanie przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego. Ograniczenie to będzie polegało na prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

• Interwencyjny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży (RITZ).

20 kwietnia 2020 r. Samorząd Województwa Łódzkiego uruchomił Regionalny Interwencyjny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży (RITZ). Infolinia stanowi wsparcie i pomoc w sytuacjach kryzysowych, które narastają wśród wielu młodych osób w okresie pandemii. Telefon (726 611 611) i czat (prowadzony w aplikacji Snapchat i Messenger - pogadajmytutaj) obsługiwane są przez 7 specjalistów pedagogów, psychologów, interwentów kryzysowych i terapeutów, posiadających doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.Z Regionalnego Interwencyjnego Telefonu Zaufania mogą korzystać dzieci i młodzież z województwa łódzkiego oraz ich rodzice i opiekunowie. Interwencje prowadzone są w takich sytuacjach jak: obniżenie nastroju, stres, kryzysy emocjonalne, nagromadzenie negatywnych myśli czy konflikty, a także związanych bezpośrednio z zagrożeniem zdrowia lub życia: myśli i plany samobójcze, zachowania autoagresywne, autodestrukcyjne, ryzykowne (związane z nadużywaniem alkoholu, narkotyków i innych substancji psychoaktywnych) oraz wystąpienie przemocy w rodzinie.To, co wyróżnia infolinię na tle podobnych form pomocy, to przede wszystkim jej dostępność 7 dni w tygodniu (telefon czynny w godzinach 15.00 18.00, czat w godzinach 18.00 21.00) oraz możliwość kontaktu opartego na pisaniu wiadomości (Snapchat i Messenger).

• Nabór do sekcji łuczniczej łucznictwa sportowego

Nabór dzieci z roczników 2007-2011 do sekcji łuczniczej łucznictwa sportowego, która została powołana przez Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie.

Zajęcia odbywają się w hali sportowej w Bedlnie, w piątki, godz. 17.00-19.00. Treningi prowadzi mgr Marek Drabik - trener dyplomowany łucznictwa sportowego. Ilość miejsc ograniczona, ale zaczynamy od Szkoły Podstawowej w Pleckiej Dąbrowie, ponieważ mamy już pozytywne efekty w postaci wcześniejszego udziału sześciorga dzieci z 8 klasy i dwóch absolwentek Szkoły w podobnej sekcji prowadzonej przez Społeczne Towarzystwo Sportowe "LECHITA".

Zajęcia w sekcji łuczniczej MDK są bezpłatne, sprzęt do treningów dostarcza organizator.

Marek Drabik

plakat_nabor.jpg

• Komunikat dyrektora szkoły w sprawie rekrutacji dzieci na rok szkolny 2021/2022

Dokumenty związane z rekrutacją na rok szkolny 2021/2022 znajdują się w zakładce Dokumenty szkole.

• Organizacja zajęć szkolnych od 18.01.2021r.

• Komunikat Dyrektora Szkoły w sprawie użyczenia sprzętu komputerowego

• Komunikat w sprawie nauki zdalnej od 09.11.2020r.

strona: